Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Mezun ve Mezuniyet Aşamasında Olan Öğrencilerimizin Dikkatine!
  1.   Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
  2. Duyurular


Mezun ve Mezuniyet Aşamasında Olan Öğrencilerimizin Dikkatine!Mezun ve mezuniyet aşamasında olan öğrencilerimizin dikkatine!!!


Geçici mezuniyet belgenizi aldıktan sonra ikamet bilgilerinizi güncellemek için İl göç idaresine sistemimizde mezun olduğunuz tarih (mezuniyet tarihiniz hakkında mesaj ve mail yoluyla bilgilendirileceksiniz) itibariyle 10 gün içinde başvuru yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ikamet işlemleriniz ile oluşabilecek problemlerden üniversitemiz sorumlu değildir.
................................................................................................................................................................................


To the attention of our graduate students and students who are in the graduation stage!!!

After you receive your temporary graduation certificate, you must apply to the Provincial Immigration Administration within 10 days as of the date of your graduation in our system (you will be informed about your graduation date by message and e-mail) in order to update your residence information. Otherwise, our university is not responsible for any problems that may occur with your residence issues.